ROK SZKOLNY 2019/2020

Poniedziałek

Tor 1

Tor 2/3

16.00 Nauka AG

16.00 Doskonalenie DR

16.45 Nauka AG

16.45 Doskonalenie DR

17.30 Nauka DR

17.30 Doskonalenie AG

18.15 Nauka DR

18.15 Doskonalenie AG

19.00 Nauka DR

19.00 Trening AG 60min woda!

Wtorek

Tor 2/3

18.15 Doskonalenie KR

19.00 Doskonalenie KR

19.45 Nauka KR (Tor 1) 

Środa

Tor 1/2

16.00 Nauka AG

16.45 Doskonalenie AG

17.30 Doskonalenie AG

18.15 Trening AG 60min woda!

Czwartek

Tor 2

Tor 2/3

 

---

17.15 Doskonalenie KR

---

18.00 Nauka KR (Tor 1)

18.00 Trening AG 60min woda!

18.45 Nauka KR (Tor 1)

19.00 Trening AG 60min woda!

19.30 Nauka KR (Tor 1)

---

20.15 Nauka dla dorosłych KR (Tor1)

---

Piątek

Tor 2

18.30 Trening AG 60min woda!

19.30 Doskonalenie AG

 

 

Sobota

Tor 1

Tor 2

9.00 Nauka DR

9.00 Doskonalenie KR

9.45 Nauka DR

9.45 Doskonalenie KR

10.30 Nauka KR

10.30 Doskonalenie DR

11.15 Nauka KR

11.15 Doskonalenie DR

12.00 Przedszkole wodne DR KR

---

12.45 Przedszkole wodne DR KR

---

13.30 Przedszkole wodne DR KR

---

 

 

 

---

ANDRYCHÓW 

WTOREK :

Godzina

 tor 5

Instruktor

16.00

Nauka pływania /Przedszkole Wodne

 

16.45

Nauka pływania / Przedszkole Wodne

 

17.30

Nauka pływania / Przedszkole Wodne

 

18.15

Nauka pływania /Przedszkole Wodne

 

 

 

 

 

Godzina

 tor 4

Instruktor

16.00

Doskonalenie pływania

 

16.45

Doskonalenie pływania

 

17.30

Doskonalenie pływania

 

18.15

Doskonalenie pływania

 

 

 

 

ŚRODA

Godzina

tor 5

Instruktor

16.45

Nauka pływania

 

17.30

Nauka pływania

 

18.15

Nauka pływania

 

19.00

Doskonalenie pływania

 

19.45

Doskonalenie pływania

 

PIĄTEK

Godzina

 tor 4

Instruktor

16.00

Doskonalenie pływania

 

16.45

Doskonalenie pływania

 

17.30

Doskonalenie pływania

 

18.15

Doskonalenie pływania

 

19.00

Doskonalenie pływania

 

 

Miesiąc 

Poniedziałek

Wtorek 

Środa 

Czwartek 

Piątek 

Sobota 

Niedziela 

Wrzesień 

5

4

4

4

4

4

4

Październik 

4

5

5

5

4

4

4

Listopad 

3

4

4

4

4

4

4

Grudzień 

4

3

3

3

3

3

4

Styczeń 

3

4

4

5

5

4

4

Luty 

4

4

4

4

4

5

4

Marzec 

5

5

4

4

4

4

5

Kwiecień 

3

3

4

4

3

3

3

Maj 

4

4

4

4

4

4

3

Czerwiec 

4

4

4

3

4

4

4

SUMA GODZIN 

39

40

40

40

39

39

39

02.09.2019 -Rozpoczęcie zajęć 

 

 

 

 

 

 

29.06.2020- Zakończenie zajęć

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dni wolne od zajęć 

 

 

 

 

 

 

 

01-02.11.2019- Wszystkich Śwętych. 

 

 

 

 

 

11.11.2019- Święto Niepodległości 

 

 

 

 

 

24.12-31.12.2019 - Przerwa Świąteczna 

 

 

 

 

 

06.01.2020- Trzech Króli 

 

 

 

 

 

 

11-14.04.2020- Przerwa Świąteczna 

 

 

 

 

 

01-03.05.2020- Święto Pracy, Konstutycja 3 Maja. 

 

 

 

 

31.05.2020 - Zesłanie Ducha Świętego , Zielone Świątki 

 

 

 

 

11.06.2020-Boże Ciało